CEVABI MERAK EDİLEN SORULAR

Fabrika Sigorta | Line

Hayatınızı güvenle yaşamanın, her koşula hazırlıklı olmanın verdiği rahatlık sigorta ile sağlanır. Sigorta türleri kapsamında hayatın her alanın güvende, mutlu ve huzurlu olabilirsiniz. ‘’Ya başıma bir şey gelirse’’ sorularından uzakta bir hayat sürmek herkesin hakkı…

Sigorta poliçelerinden sık rastlanan Aşkın Sigorta; poliçedeki sigorta bedelinin, sigorta konusunun gerçek ve makul değerinin üzerinde olması hali olarak karşımıza çıkar.

Kasko, aracınızın ve sadece sizin zararlarınızı karşılarken, trafik sigortası karşı tarafın zararını karşılamaktadır. Kasko isteğe bir sigortayken, trafik sigortası zorunlu kılınmıştır. Trafik sigortası, sorumluluk sigortası kapsamında yer almaktadır.

Özel sağlık sigortası sözleşmesinin aynı plan ile ömür boyu yenilenmesidir. Ortaya çıkan hastalık ve rahatsızlıklarından ötürü teminat kapsamını daraltamaz, teminat limitini düşüremez, sigortalı katılım payını arttıramaz; sigorta teknik esaslarında ve özel şartlarında sigortalı aleyhine değişiklik yapamaz. Ödenen tazminatların sözleşme primine oranına bağlı ek prim uygulayamaz.